Hakkımızda

Arno Home ve Arno Go markaları Arnohome Mobilya San. Ve Tic. A.Ş.’nin tescilli ürünleridir.

Ev mobilya ve Genç Odası mobilya imalatı konusunda Torbalı merkez fabrikasında 28.000 m2 kapalı alana sahip olan firmamız son teknolojiye sahip makine parkuru ile üretim yapmaktadır.

Ayrıca 300 adet satış noktası mağaza ile ürünlerimizin değerli tüketicilerimizle buluşmasını sağlıyoruz.

Tasarımlarımızın doğru çözümlemelere ulaşmasını hedefleyip her üretimi kendi özelinde ele alarak, planlama çalışmalarıyla başlayıp, uygulanabilir detaylarla sonuçlandırıyoruz.

Fiziksel, sosyal ve ekonomik kriterleri dikkate alarak, yeni teknolojiler ve çağdaş malzemeleri de takip ederek özgün tasarımlara sahip ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Temel Prensiplerimiz;
– Takım halinde çalışmak,
– Sürekli kendini geliştirmek,
– Güvenilir ve dürüst olmak,
– Saygın ve saygılı olmak,
– Yapıcı olmak,
– Özgüvenli, azimli ve kararlı davranmak,
– İyi niyetli, anlayışlı ve paylaşımcı olmak,
– Üstlendiği her işi en mükemmel ve ekonomik şekilde gerçekleştirmek,
– Çalışma disiplini ile çevresine örnek olmaktır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

MİSYONUMUZ
Çevreye duyarlı, topluma, müşterilerine ve çalışanlarına güven veren, hukuk çerçevesinde belirtilen etik kuralları bağlayıcı bir şart olarak zorunluluk kabul etmek, gelişen yenilikleri takip ederek bu yenilikleri tasarı ve uygulamalara dahil etmek ve her tasarımd ‘’insan’’ı baz alarak belirlenen ihtiyaçları modernlik, işlevsellik ve ergonomik gerekliliklerle sentezlemek.

VİZYONUMUZ
Sektörümüzde yaşanan gelişim ve değişime paralel olarak; profesyonel yönetim, uzman kadro desteği ve tecrübeli hizmet personeli ile; “Tasarımdaki Özgürlük” felsefesinden yola çıkarak özgün tasarım ve uygulamalara imza atmak, inanılan, güvenilen, saygı duyulan, yapıcı ve yönlendirici bir kurum olmak ve devamlılığı hedef alarak, müşterilerin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır.

Kalite Politikamız

Hizmet verdiğimiz müşterilerin şu anda ve gelecekteki istek, ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılamak, müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmek,

Firmamızın hedeflerine ulaşması için personelimizin tümüyle bağlılığını sağlayacak iş ortamı yaratmak ve sürdürmek; problemlerin çözümünde sorumluluk almalarını, kuruluşumuzun bir parçası olmaktan gurur duymalarını temin etmektir. Çalışanlarımızın tamamının katılımı ve isteği ile dün olduğu gibi bugün ve yarın da sektörümüzde aranılan güvenilir bir firma olmak,

Ürünlerimizi ilgili yönetmelikler ve standartlar dahilinde imal etmek, süreçleri ve etkileşimleri tanımlamak, periyodik değerlendirmelerle izleyip ölçme ve yürürlüğe girecek olan yönetmelikler dahilinde sürekli iyileştirmek,

Hedeflerimizle ilişkin olarak doğru, güvenilir, erişilebilir kaynaklardan almış olduğumuz verilerin ve bilginin geçerli yöntemlerle yapılan analizlerine dayanarak etkin kararlar almaktır.

Bu ilkeler ışığında mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileştirmeyi temel felsefemiz olarak belirleyerek;

MUTLAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ni sağlamak kalite politikamızın temel ilkesidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Arno Mobilya olarak sıfır iş kazası ve meslek hastalığı hedefimizi en temel değerimiz olarak kabul ediyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği önceliklerinin iş önceliklerimize üstünlüğünü kabul ediyor, bu öncelikleri günlük rutin işlerimizin bir parçası olarak görüyoruz. İş sağlığı ve güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için eğitim faaliyetleri düzenlenmekteyiz.

Fabrika Videosu

İnsan Kaynakları

Açık poziyonlarımıza ulaşmak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.